Skip to main content

Motoryzacyjna

RM Motors Białousz Kodzik sp. k.

KONTAKT


11-001 Dywity, ul. Olsztyńska 8

 
Firma RM Motors powstała z pasji do motoryzacji i sportów motorowych. Została założona w 2008 r. To polska firma z kilkunastoletnią tradycją specjalizująca się w  produkcji układów wydechowych, downpipe, tłumików, katalizatorów sportowych. Od początku istnienia firma kieruje się podstawowymi zasadami, jakimi są jakość oraz estetyka wykonania. Firma stawia na młodych, ambitnych ludzi, którym zapewniamy dostęp do najnowszych technologii. Dysponuje szerokim zautomatyzowanym parkiem maszyn, ale to jednak czynnik ludzki ma dla firmy największe znaczenie. RM Motors ceni zaangażowanie, pomysłowość oraz kreatywność. 

Wszystkie produkty ze stali nierdzewnej powstają bezpośrednio w firmie, tak samo wszelkie procesy projektowo-technologiczne odbywają się w siedzibie firmy. Dzięki lokalnej produkcji nie ma problemu z gwarancją, ewentualną reklamacją co może być trudne do wyegzekwowania w przypadku produktów importowanych produkowanych w większości w Chinach jedynie markowanych w kraju importera. 

Firma wykorzystuj najnowsze dostępne technologie, m.in.: - skaner i drukarki 3d - programy do projektowania i obsługi maszyn CNC typu CAD/CAM/NX - zautomatyzowany program zarządzania sprzedażą oraz produkcją typu ERP - laserowa oraz wodna przecinarka CNC - frezarki i tokarki CNC - giętarki do rur, zwijarki do blachy CNC - robot spawalniczy w technologii TIG - oraz wiele innych ...