Przejdź do treści strony

Obróbka metali

Corab sp. z o. o.

KONTAKT


10-547 Olsztyn, ul. Michała Kajki 4

 
Corab od blisko 30 lat specjalizuje się w elektronice oraz produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Wieloletnie doświadczenie wyniosło firmę na pozycję lidera również jako producenta systemów fotowoltaicznych. W nowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym w Bartoszycach produkcja odbywa się w procesach automatycznych i półautomatycznych pod czujnym okiem wyspecjalizowanej kadry. 

W ofercie znajdują się konstrukcje pozwalające montować instalacje na dachach skośnych, płaskich oraz na gruncie. Szeroki przekrój możliwości pozwala doskonale dostosować system fotowoltaiczny do potrzeb inwestora. Rzetelne prowadzenie biznesu, innowacyjne rozwiązania oraz bezpieczne i wytrzymałe  konstrukcje zostały wielokrotnie  wyróżnione i otrzymały wiele nagród. 

Dzięki unowocześnieniu produkcji i pełnej automatyzacji udało się stworzyć produkt, który pozwala skutecznie konkurować poza granicami kraju. Konstrukcje z powodzeniem rywalizują z globalnymi dostawcami takich rozwiązań. Corab jest najczęściej wybieranym polskim producentem konstrukcji fotowoltaicznych na rynkach międzynarodowych. 

Corab wraz z najlepszymi firmami instalatorskimi w Polsce zbudował sieć partnerską Corab Partner. Działanie sieci opiera się na obopólnej współpracy na każdym etapie realizacji inwestycji fotowoltaicznych. 

Od  początku  działalności  misją  firmy  jest  produkcja   bezpiecznych i trwałych  wyrobów  zgodnie  z  obowiązującymi  wymaganiami  norm i przepisów prawnych. W związku z tą polityką systemy fotowoltaiczne Corab przeszły pozytywnie liczne badania laboratoryjne oraz testy wytrzymałościowe. Ich wyniki potwierdziły ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Opatrzone są znakiem CE, który potwierdza zgodność z europejskimi normami. Każdy etap produkcji jest monitorowany i podlega wewnętrznej kontroli jakości.