Przejdź do treści strony

Meblarska

Meble Wójcik Sp. z o.o.

 Meble Wójcik to firma rodzinna założona w 1986 roku. Zatrudnia ponad 1600 osób w 3 nowoczesnych fabrykach oraz Centrum Dystrybucyjnym zlokalizowanych w Elblągu. Dzięki konsekwentnym inwestycjom w technologię, logistykę i zespół ludzi Meble Wójcik jest jednym z największych producentów mebli skrzyniowych w Polsce. Meble dedykowane do salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego oraz sypialni i kuchni dystrybuowane są nie tylko w Polsce, ale również w ponad 20 krajach na całym świecie. 
Kluczowymi wartościami firmy są: wysoka jakość produkcji, sprawna logistyka oraz wewnętrzny rozwój produktów. Kompetencje te pozwalają zapewnić Klientom szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach oraz wysoki standard obsługi.
Kolekcje Meble Wójcik są efektem współpracy z renomowanymi projektantami oraz wiodącymi dostawcami płyt wiórowych i akcesoriów meblowych. Firma obecna jest na największych imprezach targowych na świecie, co pozwala jej na bieżąco śledzić najnowsze trendy i nowości rynkowe oraz dostosowywać je do własnego procesu rozwoju produktów.