Przejdź do treści strony

KOLEJNA DECYZJA WYDANA

Firma MZ Forma Marciniak i Wspólnicy Spółka Jawna zainwestuje 5 035 000 złotych w modernizację istniejącego zakładu produkcyjnego w Ostródzie.  Przedsiębiorstwo otrzymało od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Projekt polega na rozbudowie istniejącego zakładu w celu zwiększenia jego zdolności produkcyjnych. W chwili obecnej osiągnięto maksimum mocy przerobowych, zarówno z uwagi na obłożenie posiadanych maszyn wytwórczych, jak również moce systemów wspomagających produkcję. Zaplanowano zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz rozbudowę niezbędnej infrastruktury: systemu chłodzenia, sprężonego powietrza i zasilania w energię elektryczną. 
MZ Forma Marciniak i Wspólnicy Spółka Jawna zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu doniczek z tworzyw sztucznych dla sektora ogrodniczo-szkółkarskiego. W chwili obecnej, Spółka posiada w swojej ofercie kilkanaście linii wzorniczych donic z tworzyw sztucznych oraz ich akcesoriów, które cechują się dobrze przemyślanym wzornictwem i szerokimi możliwościami zastosowania. Oferta przedsiębiorstwa należy do rozbudowanych i zróżnicowanych, co pozwala na zaspokajanie różnorodnych potrzeb klientów. Posiadane doświadczenie oraz zasoby techniczne i kadrowe pozwalają firmie osiągać wielkość produkcji i sprzedaży na poziomie od 120 do 180 mln sztuk doniczek rocznie.
Więcej informacji o firmie.