Przejdź do treści strony

FABRYKA URODY W KAMIENIU DUŻYM

Spółka Uroda Polska  otrzymała od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Przedsiębiorstwo zainwestuje ponad 55 milionów złotych w projekt polegający na zwiększeniu zdolności produkcyjnych już istniejącego zakładu. 
W ramach inwestycji planowana jest modernizacja obecnego zakładu polegająca na budowie nowej hali produkcyjnej i innych obiektów związanych z działalnością Spółki (w tym magazynowych) oraz rozwój istniejących obiektów (produkcyjnych lub laboratoryjnych). W ramach nowej inwestycji zakupione zostaną również nowe linie technologiczne, maszyny i urządzenia produkcyjne.

Uroda Polska Sp. z o.o. (do 2012 roku funkcjonująca pod nazwą Bi-es Polska) powstała w 1996 roku i obecnie jest jednym z największych polskich producentów kosmetyków zapachowych. Firma produkuje i dystrybuuje wyroby kosmetyczne takie jak wody perfumowane i toaletowe, perfumy, płyny po goleniu, dezodoranty. Największą i najbardziej rozpoznawalną marką w portfolio przedsiębiorstwa jest Bi-es.

Więcej informacji o firmie