Przejdź do treści strony

Dzień Przedsiębiorcy 2022

Już po raz siódmy będziemy obchodzić Dzień Przedsiębiorcy. To święto wszystkich firm w Polsce, które przypada 21 czerwca. Z tej okazji Ministerstwo Rozwoju i Technologii wraz z partnerami zaplanowało wiele wydarzeń: spotkania, szkolenia, webinaria, videochaty – pełna lista wydarzeń na bieżąco aktualizowana jest dostępna na stronie internetowej ministerstwa (www.gov.pl/web/rozwoj-technologia).

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., z myślą o przedsiębiorcach prowadzących swoją działalność na obszarze zarządzanym przez Spółkę, zorganizuje dwa spotkania: w Ciechanowie i w Ostrołęce.

W trakcie tych wydarzeń przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. czym jest Polska Strefa Inwestycji, jakie korzyści otrzymują inwestorzy korzystający z tego programu oraz jak skorzystać z ulg. Warto pamiętać, że firmy inwestujące na obszarze zarządzanym przez W-MSSE S.A. mogą zyskać najwięcej, bo mogą otrzymać zwrot do 70% poniesionych nakładów inwestycyjnych. Zwrot nakładów następuje w postaci ulgi w podatku dochodowym w okresie nawet 15 lat.

Spotkanie w Ciechanowie odbędzie się 20 czerwca o godz. 10 w budynku Urzędu Miasta przy pl. Jana Pawła II 6, a w Ostrołęce 24 czerwca o godz. 16 (budynek Urzędu Miasta, pl. Generała Józefa Bema 1). 

Wydarzenia są organizowane w ramach obchodzonego przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii Dnia Przedsiębiorcy, który przypada 21 czerwca.

 

Serdecznie zapraszamy.