Przejdź do treści strony

Eksportujesz? Zadbaj o markę - webinar

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy na webinar „Eksportujesz? Zadbaj o markę!” – 04.04.2023 r., godz. 10.00.

Coraz więcej firm odnosi sukcesy poza granicami Polski, z powodzeniem sprzedając swoje produkty i usługi. Równie wiele napotyka jednak na barierę, którą jest brak własnej marki. Czasem nawet posiadanie marki nie daje gwarancji sukcesu, gdy okazuje się ona zbyt słaba, by pomóc w skutecznym rozwijaniu biznesu poza macierzystym i doskonale już rozpoznanym rynkiem. Jak zatem dobrze przygotować swoją markę do ekspansji zagranicznej?

Webinar prowadzony przez eksperta Dragon Rouge, międzynarodowej agencji strategiczno – projektowej, poświęcony będzie zagadnieniom związanym z budowaniem silnej marki od podstaw.

W trakcie 60 minut uczestnikom zostaną przedstawione:

• kluczowe koncepty i zasady, które składają się na świadome budowanie marki we współczesnym świecie
• proces budowania / udoskonalania marki – od rozpoznania konsumentów, przez propozycje marki, aż do zdefiniowania strategii komunikacji na nowych rynkach
• przykłady polskich marek eksportowych z branży spożywczej, przemysłowej i automotive, które zadbały o swoje marki w przeszłości.

Więcej informacji:

kig.pl/webinar-eksportujesz-zadbaj-o-marke-04-04-2023/