Przejdź do treści strony

KONKURS PARP „PRACODAWCA JUTRA” – POSTAW NA ROZWÓJ KOMPETENCJI W SWOJEJ FIRMIE

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz szósty organizuje konkurs na najlepsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją, rozwoju pracowników i kształcenia przyszłych kadr. Jest to dobra okazja do podzielenia się działaniami jakie realizuje przedsiębiorstwo, aby kształcić swoich obecnych i przyszłych pracowników.

Aplikować do konkursu można w trzech kategoriach: „Rozwój pracownika”, „Dojrzałe kompetencje” oraz „Ambasador Edukacji”. Termin składania aplikacji to 31 stycznia 2022 r. Program skierowany jest do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, w których po 1 stycznia 2019 roku realizowano inicjatywy edukacyjne.

Kto może zostać „Pracodawcą Jutra”?

  • Przedsiębiorstwa, które dbają o rozwój swoich pracowników i aktywnie budują kapitał ludzki w swoich firmach (stypendia, staże, praktyki).
  • Firmy, które realizują inicjatywy we współpracy ze szkołami czy uczelniami, aby lepiej dopasować kompetencje przyszłych pracowników do potrzeb biznesu (kursy, dofinansowania do nauki).
  • Organizacje, które pozyskują nowych pracowników we współpracy z uczelniami (targi edukacyjne oraz inne dobre przykłady).

Laureaci, wybrani przez Kapitułę Konkursu, otrzymają możliwość bezterminowego posługiwania się tytułem „Pracodawca Jutra Roku 2021” oraz korzystania z logotypu i materiałów reklamowych przez 12 miesięcy od daty przyznania nagrody.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz, który dostępny jest na stronie PARP.

Więcej informacji o konkursie.