Przejdź do treści strony

Możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej w Ameryce Pd.

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) oraz Santander Bank Polska zapraszają zainteresowane przedsiębiorstwa do udziału w seminarium „Doing Business in Brazil”, które odbędzie się 14 września 2022 r. o godz. 15:00 w Centrum Relacyjnym Santander Bank Polska przy ulicy Jana Pawła II 17 w Warszawie, parter.
Seminarium będzie miało tradycyjny charakter offline i ma na celu przybliżenie polskim firmom rynku Brazylii, zarówno w ujęciu proeksportowym, jak również inwestycyjnym.Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak konieczna jest rejestracja.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 września 2022 r.  Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: wb@ppcc.pl

Agenda spotkania.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z poniższymi informacjami:

1. Broszura w języku hiszpańskim i angielskim z samorządowej Agencji Innowacji Prowincji Mendoza dotycząca zarówno ogólnych informacji regionu Argentyny, jak również dokładniejszych danych gospodarczych i zainteresowań władz prowincji Mendoza rozwojem współpracy handlowej i inwestycyjnej z zagranicą.
Prowincja Mendoza jest jednym z najbardziej rozwiniętych regionów Argentyny. Podstawą jego gospodarki jest przede wszystkim produkcja win, popularnych także w Polsce. Ponadto istotną rolę spełnia także rolnictwo i hodowla, przemysł rolno - spożywczy, górnictwo (ropa naftowa, gaz ziemny, metale i niemetale), OZE, przemysł metalowy, budownictwo, turystyka oraz informatyka + telekomunikacja.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z osobami wymienionymi na końcu broszury: z Panią Cynthia Pampillon Cieslak reprezentującą Agencję Innowacji Prowincji Mendoza (szczególnie zainteresowana rozwojem współpracy z uwagi na polskie pochodzenie, e - mail: cynthia.pampilloncieslak@gmail.com) i z Panią Katarzyną Cholewińską z Ambasady RP w Argentynie (e-mail:katarzyna.cholewinska@msz.gov.pl).

Broszura.

 

2. Zestawienie największych targów w Boliwii na lata 2022-2023.