Przejdź do treści strony

Otwarci na Skandynawię! - spotkania B2B dla przedsiębiorców

Ośrodek Enterprise Europe Network działający w strukturach Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w spotkaniach biznesowych z firmami z Danii, Finlandii i Szwecji. Spotkanie brokerskie odbędzie się w 13 października 2022 roku w Elblągu (Stary Ratusz, ul. Stary Rynek 25).

Głównym celem wydarzenia jest nawiązanie długofalowej współpracy międzynarodowej pomiędzy polskimi przedsiębiorstwami a firmami z Danii, Finlandii i Szwecji. 

Udział w wydarzeniu to nowe możliwości biznesowe:

  • osobiste spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi z Danii, Finlandii czy Szwecji;
  • prezentacja nowych pomysłów i projektów na poziomie międzynarodowym;
  • udział w katalogu firm zainteresowanych współpracą z firmami
    ze Skandynawii;
  • rozwijanie prywatnej sieci kontaktów biznesowych;
  • dzielenie się doświadczeniami z międzynarodowymi partnerami biznesowymi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami skandynawskimi zapraszamy do rejestracji na platformie https://ots2022.talkb2b.net do 07.10.2022

Konsultanci Enterprise Europe Network zapewnią Twojej firmie wsparcie przed w trakcie jak i po wydarzeniu. Pomogą w rejestracji profilu firmy na platformie oraz zapewnią wsparcie językowe w trakcie spotkań biznesowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z biurem Enterprise Europe Network w Olsztynie: e-mail: een@wmarr.olsztyn.pl, tel. 89 521 12 80 / 89 521 12 81