Przejdź do treści strony

ROZBUDOWA FABRYKI W SZCZYTNIE

GTV STOLMET-SZCZYTNO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa otrzymała od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Przedsiębiorstwo zainwestuje 42 887 851 złotych w projekt polegający na zwiększeniu  zdolności produkcyjnych istniejącego zakładu. 
W ramach projektu planowane jest dokonanie szeregu działań w tym w szczególności: zakup gruntów bezpośrednio przylegających do terenów zajmowanych obecnie przez zakład, rozbudowa obecnie zajmowanych obiektów, budowa nowej hali produkcyjno-magazynowej, zakup i instalacja szeregu nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz zmiana organizacji pracy mająca na celu optymalizację procesów produkcyjnych. 

GTV STOLMET-SZCZYTNO zajmuje się produkcją gotowych mebli jak i ich elementów składowych takich jak: stelaże meblowe, wózki jezdne i podnośniki, akcesoria, ościeżnice metalowe. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w plastycznej obróbce metalu, od wykonywania pojedynczych części, poprzez wytwarzanie finalnych mechanizmów i akcesoriów stosowanych w branży meblarskiej.

Więcej informacji o firmie