Przejdź do treści strony

Targi w Panamie

28-30 marca 2023 r. w Panama Convention Center w Panamie odbędzie się 39. edycja targów EXPOCOMER 2023 (https://www.expocomer.com/en/) , organizowanych przez Izbę Handlowo-Przemysłową i Rolniczą Panamy. Organizatorzy zakładają udział przedsiębiorców z ponad 30 krajów reprezentujących następujące sektory: żywność, napoje i produkty rolne, tekstylia, odzież i akcesoria, technologia i elektronika, sprzęt i materiały medyczne. 
Są to największe wielobranżowe targi w regionie Ameryki Środkowej i cieszą się bardzo dużą popularnością wśród przedsiębiorców z całej zachodniej półkuli. Ewentualne pytania szczegółowe dotyczące targów EXPOCOMER można kierować do p. Edgara Abrego: eabrego@panacamara.org.
W tym samym terminie i w tej samej lokalizacji odbędą się również targi dla branży logistycznej: EXPO LOGISTICA PANAMA 2023 (https://www.panacamara.com/expologistica/en/) oraz dla branży turystycznej: EXPO TURISMO INTERNACIONAL 2023 (https://www.panacamara.com/expoturismointernacional/en-expoturismointernacional/). 
Wprawdzie sama Panama to niewielki rynek, jednak ze względu na funkcjonowanie Kanału Panamskiego oraz cały system stref wolnocłowych, Panama może być hubem do wejścia na pozostałe rynki środkowoamerykańskie, także karaibskie i częściowo południowoamerykańskie. 
W razie pytań prosimy o kontakt z polską Ambasadą w Panamie: Pani Joanna Zakrzewska - joanna.zakrzewska2@msz.gov.pl, www.panama.msz.gov.pl