Przejdź do treści strony

Technologiczne know-how

Masz pomysł na produkt i szukasz partnera technologicznego, który zaprojektuje elektronikę, opracuje i wykona projekt obudowy, oprogramuje całość i dodatkowo kompleksowo poprowadzi Twój projekt? Chcesz rozwinąć urządzenie IoT, potrzebujesz zmian w elektronice lub oprogramowaniu? 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat usług oferowanych przez firmę Netizens. 
Netizens realizuje nieszablonowe i interaktywne projekty z wykorzystaniem smart urządzeń należących do szeroko pojętego świata Internet of Things. Firma oferuje kompleksową obsługę przy realizacji produktów IoT - łączącą elementy software, firmware i hardware.
Wartość dodaną stanowi dział R&D i kompetencje pracujących w nim inżynierów. Od początku, jego zadaniem była praca nad projektami z pogranicza techniki, elektroniki i informatyki. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić praktycznie każdemu biznesowi technologiczne know-how.
Własne produkty, m.in. GoodieBox, ION EMS, EON Beacon – to jeden z efektów pracy R&D. Są to autorskie rozwiązania interdyscyplinarne, które już zostały wdrożone w projektach z kilkunastu branż. Firma odpowiada również za analizę biznesową, wybór technologii, projektowanie urządzeń i oprogramowania, UI i UX, programowanie, testowanie rozwiązania oraz utrzymanie całego projektu już po publikacji.

Portfolio zrealizowanych projektów.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: Jola Polańska, e-mail: jpolanska@netizens.pl, tel: 882 071 098.